1SNK516021R0000
Description
POW SNK SCREW
DataSheet
1SNK516021R0000 PDF
Disconnect Type:-
Number of Positions:2
Number of Levels:1
Terminal - Width:16.0mm
Termination Style:Screw
Current - IEC:150 A
Voltage - IEC:1000V
Current - UL:140 A
Voltage - UL:1000V