1SNK531060R0000
DataSheet
1SNK531060R0000 PDF
Disconnect Type:-
Number of Positions:4
Number of Levels:1
Terminal - Width:31.0mm
Termination Style:Screw
Current - IEC:309 A
Voltage - IEC:1000V
Current - UL:310 A
Voltage - UL:1000V