S21F1C-P03MPH0-500S
Description
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
DataSheet
S21F1C-P03MPH0-500S PDF
Connector Type:Plug, Male Pins
Number of Positions:3
Voltage Rating:-
Cable Opening:0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm)
Operating Temperature:-40°C ~ 120°C