PAT-02-CC-B-20-S-9
Description
SCU-SCU SM 2MM YELLOW SIMPLEX 2M
DataSheet
PAT-02-CC-B-20-S-9 PDF
Part Status:Active
1st Connector:SC/UPC
2nd Connector:SC/UPC
Cable Diameter:0.08" (2.0mm)