PAT-02-JD-B-20-D-9
Description
LCA-SCA SM 2MM YELLOW DUPLEX 2M
DataSheet
PAT-02-JD-B-20-D-9 PDF
Part Status:Active
1st Connector:LC/APC
2nd Connector:SC/APC
Cable Diameter:0.08" (2.0mm)