PAT-03-HC-B-20-D-9
Description
LCU-SCU SM 2MM YELLOW DUPLEX 3M
DataSheet
PAT-03-HC-B-20-D-9 PDF
Part Status:Active
1st Connector:LC/UPC
2nd Connector:SC/UPC
Cable Diameter:0.08" (2.0mm)