DF36A40PP-UL42S110
Description
DF36A 40P DOUBLE-ENDED, 110MM
DataSheet
DF36A40PP-UL42S110 PDF
Connector Type:Plug to Plug
Number of Positions:40
Number of Rows:1
Pitch - Connector:0.016" (0.40mm)
Pitch - Cable:0.016" (0.40mm)
Length:0.361' (110.00mm, 4.33")