DF36A50PP-UL42S200
Manufacturer
SINBON
VIGOR # :
Description
DF36A 50P DOUBLE-ENDED, 200MM
Catalog
Rectangular Cable Assemblies
DataSheet
DF36A50PP-UL42S200 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:Plug to Plug
Number of Positions:50
Number of Rows:1
Pitch - Connector:0.016" (0.40mm)
Pitch - Cable:0.016" (0.40mm)
Length:0.656' (200.00mm, 7.87")