MCA480CPARAPNL
Manufacturer
RDI Inc.
VIGOR # :
Description
USB CABLE ASSEMBLY
Catalog
USB Cables
DataSheet
MCA480CPARAPNL PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Configuration:A Female to A Male
Length:1.57' (480.0mm)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:26 AWG, 28 AWG