CB1.17LL-2IPX4L-10.5IN-6O
Description
CBL ASSY IPX MHF4 PLG-PLG 10.5"
DataSheet
CB1.17LL-2IPX4L-10.5IN-6O PDF
Type Description
Series:MHF4
Package:Bag
Part Status:Active
Style:IPEX MHF4L to IPEX MHF4L
1st Connector:IPEX MHF4L Plug, Right Angle
2nd Connector:IPEX MHF4L Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:10.500" (266.70mm)
Cable Type:1.17mm OD LL Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:Gray
Features:Opposite Orientation, Shielded
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C