FMA28-S1S1-S60
Description
CBL ASSY SMA M-SMA M 60"
DataSheet
FMA28-S1S1-S60 PDF
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:SMA Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:60.0" (1.5m) 5.0'
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:18 GHz
Color:Gray
Features:Shielded
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C