U.FLP-FAKRADP-88150
Description
ECT TO FAKRA CODE D, 1.37MM, 150
DataSheet
U.FLP-FAKRADP-88150 PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:5.906" (150.00mm)
Cable Type:1.37mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz
Color:Black
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C