LSA28-2M2M-S12
Description
CBL ASSY MMCX M RA-MMCX M RA 12"
DataSheet
LSA28-2M2M-S12 PDF
Part Status:Active
Style:MMCX to MMCX
1st Connector:MMCX Plug, Right Angle
2nd Connector:MMCX Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:2.18mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:Blue
Features:Shielded
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C