LSA29-N1N2-S12
Description
CBL ASSY N M - N M RA 12"
DataSheet
LSA29-N1N2-S12 PDF
Style:N-Type to N-Type
1st Connector:N-Type Plug
2nd Connector:N-Type Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:3.58mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:18 GHz
Color:Blue
Features:Shielded
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
BNC STRAIGHT JACK TO HD-BNC STRA
CB1.13-2IPX4L-4IN-6O
CB1.13-2IPX4L-4IN-6O
CBL ASSY IPX MHF4 PLG-PLG 4"
Q-2Q02M000R006I
Q-2Q02M000R006I
SMA-RJB/N-SP G316D 6I
LSA29-N1N2-S12
LSA29-N1N2-S12
CBL ASSY N M - N M RA 12"
CABLE SATA F-F 750MM
49478
TWEEZER FLAT ROUNDED 2A 4.72"