VNA18-ENFNF-S24
Description
VNA TEST CABLE 3.5MM FEMALE POR
DataSheet
VNA18-ENFNF-S24 PDF
Part Status:Active
Style:3.5mm to N-Type
1st Connector:3.5mm Jack
2nd Connector:N-Type Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:24.00" (609.60mm)
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:18 GHz
Color:Black
Features:Armored Cable, Shielded
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C