
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MHF4 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Style: | IPEX MHF4L to IPEX MHF4L |
| 1st Connector: | IPEX MHF4L Plug, Right Angle |
| 2nd Connector: | IPEX MHF4L Plug, Right Angle |
| 1st Contact Gender: | Female |
| 2nd Contact Gender: | Female |
| Length: | 4.500" (114.30mm) |
| Cable Type: | 0.81mm OD Coaxial Cable |
| Cable Impedance: | - |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | 50 Ohms |
| Frequency - Max: | 6 GHz |
| Color: | White |
| Features: | Opposite Orientation, Shielded |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 90°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CB0.81-2IPX4L-4.5IN-6O is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SMA-RP/MMCX-RP G316D 48I
SMA-RP/MCX-SJ G178 2M
SMA-SJB/TNC-RP G142 12I
CBL ASSY IPX MHF4 PLG-PLG 4.5"
IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8MSOP
IC REG LINEAR 1.65V 1.5A TO263-3
CAP CER 0805 1NF 50V X7R 10%