VNA26-E1E1-S48
Description
VNA TEST CABLE 3.5MM MALE TO 3.
DataSheet
VNA26-E1E1-S48 PDF
Part Status:Active
Style:3.5mm to 3.5mm
1st Connector:3.5mm Plug
2nd Connector:3.5mm Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:48.0" (1.2m) 4.0'
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:26.5 GHz
Color:Black
Features:Armored Cable, Shielded
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C