CRT10-2RD-50
Description
HOOK-UP STRND 10AWG 10KV RED 50'
DataSheet
CRT10-2RD-50 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:10 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.158" (4.01mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:50.00' (15.24m)
Voltage:10kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C