CRT18-5WH-50
Description
HOOK-UP STRND 18AWG 25KV WHT 50'
DataSheet
CRT18-5WH-50 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:18 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.166" (4.22mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:50.00' (15.24m)
Voltage:25kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C