2615/30-WH-500
Description
HOOK-UP STRND 30AWG WHITE 500'
DataSheet
2615/30-WH-500 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:30 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.043" (1.09mm)
Jacket (Insulation) Thickness:0.016" (0.41mm)
Length:500.0' (152.4m)
Voltage:300V
Operating Temperature:-40°C ~ 150°C