CRT12-5RD-50
Description
HOOK-UP STRND 12AWG 25KV RED 50'
DataSheet
CRT12-5RD-50 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:12 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.202" (5.13mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:50.00' (15.24m)
Voltage:25kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C