CRT12-4BK-100
Description
HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 100'
DataSheet
CRT12-4BK-100 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:12 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.182" (4.62mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:100.0' (30.5m)
Voltage:20kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C