CRT20-8RD-250
Description
HOOK-UP STRND 20AWG RED 250'
DataSheet
CRT20-8RD-250 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:20 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.215" (5.46mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:250.0' (76.2m)
Voltage:40kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C