CRT18-3RD-50
Description
HOOK-UP STRND 18AWG 15KV RED 50'
DataSheet
CRT18-3RD-50 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:18 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.124" (3.15mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:50.00' (15.24m)
Voltage:15kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C