SDL-TN-90-5
Description
GAMMA C SHRK 0.30-1.08X3.54" 5PK
DataSheet
SDL-TN-90-5 PDF
Type Description
Series:SDL
Package:Box
Part Status:Active
Type:Tubing
Length:0.295' (90.00mm, 3.54")
Diameter:0.30" ~ 1.08" (7.6mm ~ 27.4mm)