SDL-TNS-65-1
Description
SILICONE COLD SHRINK
DataSheet
SDL-TNS-65-1 PDF
Type Description
Series:SDL
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Tubing
Length:0.213' (65.00mm, 2.56")
Diameter:0.25" ~ 0.95" (6.4mm ~ 24.1mm)