SDL-CX-125-1
Manufacturer
Gamma Electronics
VIGOR # :
Description
SILICONE COLD SHRINK
Catalog
Cold Shrink Tape, Tubing
DataSheet
SDL-CX-125-1 PDF
Type Description
Series:SDL
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Tubing
Length:0.410' (125.00mm, 4.92")
Diameter:0.25" ~ 1.11" (6.4mm ~ 28.2mm)