SDL-TNS-65-5
Description
GAMMA C SHRK 0.25-0.95X2.56" 5PK
DataSheet
SDL-TNS-65-5 PDF
Type Description
Series:SDL
Package:Box
Part Status:Active
Type:Tubing
Length:0.213' (65.00mm, 2.56")
Diameter:0.25" ~ 0.95" (6.4mm ~ 24.1mm)