SDL-SMA-60-25
Description
GAMMA C SHR 0.17-0.60X2.36" 25PK
DataSheet
SDL-SMA-60-25 PDF
Type Description
Series:SDL
Package:Box
Part Status:Active
Type:Tubing
Length:0.197' (60.00mm, 2.36")
Diameter:0.17" ~ 0.60" (4.3mm ~ 15.2mm)