SDL-CX-125-25
Description
GAMMA C SHR 0.25-1.11X4.92" 25PK
DataSheet
SDL-CX-125-25 PDF
Type Description
Series:SDL
Package:Box
Part Status:Active
Type:Tubing
Length:0.410' (125.00mm, 4.92")
Diameter:0.25" ~ 1.11" (6.4mm ~ 28.2mm)