SDL-TN-90-1
Manufacturer
Gamma Electronics
VIGOR # :
Description
SILICONE COLD SHRINK
Catalog
Cold Shrink Tape, Tubing
DataSheet
SDL-TN-90-1 PDF
Type Description
Series:SDL
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Tubing
Length:0.295' (90.00mm, 3.54")
Diameter:0.30" ~ 1.08" (7.6mm ~ 27.4mm)