AG60100-BOX
Manufacturer
Tecnomatic Corp
VIGOR # :
Description
WIDE FINGER GRAY DUCT 2&1/4 X 4
Catalog
Wire Ducts, Raceways
DataSheet
AG60100-BOX PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Wire Duct Type:Slotted
Height:3.937" (100.00mm)
Length:78.74' (24.00m)
Width:2.362" (60.00mm)