BG232VA21TRICP
Manufacturer
PFLITSCH
VIGOR # :
Description
CABLE GLAND 18-21MM M32 BRASS
Catalog
Cable and Cord Grips
DataSheet
BG232VA21TRICP PDF
Type Description
Series:blueglobe® TRI®
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Cable Gland
Cable Diameter:0.71" ~ 0.83" (18.0mm ~ 21.0mm)
Thread Size:M32x1.5
Conduit Hub Size:-
Panel Hole Size:1.260" (32.0mm)