EXSAM1A480GB025CCE
Description
SSD 480GB SATA3 2.5" MLC, ENTERP
DataSheet
EXSAM1A480GB025CCE PDF
Type Description
Series:SE1
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Size:480GB
Memory Type:FLASH - NAND (MLC)
Form Factor:2.5"
Speed - Read:540MB/s
Speed - Write:520MB/s
Voltage - Supply:5V
Type:SATA III
Current - Max:-
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Weight:-
Size / Dimension:100.50mm x 69.85mm x 7.00mm