EXSAM1A480GV025CCE
Description
480GB / SATA3 / 2.5" / 3D TLC /
DataSheet
EXSAM1A480GV025CCE PDF
Type Description
Series:SE3
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Size:480GB
Memory Type:FLASH - NAND (3D)
Form Factor:2.5"
Speed - Read:540MB/s
Speed - Write:520MB/s
Voltage - Supply:5V
Type:SATA III
Current - Max:-
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Weight:-
Size / Dimension:100.50mm x 69.85mm x 7.00mm