25T-34SJ-100NV1ROC-SMY-S3
Description
2.5" DIA. 3/4" DIA. BORE 1.75"
DataSheet
25T-34SJ-100NV1ROC-SMY-S3 PDF
Output Type:Open Collector
Pulses per Revolution:100
Voltage - Supply:5V ~ 28V
Actuator Type:34mm Open Center