F7-1-1212-SS
Manufacturer
Nanmac
VIGOR # :
Description
GP HEAD, 1/2 X 1/2NPT CON, SS
Catalog
Accessories
DataSheet
F7-1-1212-SS PDF
Type Description
Series:F7-1
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Conduit Head
For Use With/Related Products:F7-1 Series
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SF8-2
SF8-2
CEMENTING PAD 1/4-28
MMF008950
MMF008950
TERM BOND 8-TERM 2.54MM 1=20PCS
FGD-1800-CD
FGD-1800-CD
SENSAPHONE 1800
AG/CU FILLED SILICONE FLANGE MOU
F7-1-1212-SS
F7-1-1212-SS
GP HEAD, 1/2 X 1/2NPT CON, SS
W25Q128JWPIM
W25Q128JWPIM
IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSON
7301SDCQE
7301SDCQE
SWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V