H2KA200KA1CD00
Manufacturer
Unictron
VIGOR # :
Description
UNICTRON A200A - 200KHZ LONG RAN
Catalog
Ultrasonic Receivers, Transmitters
DataSheet
H2KA200KA1CD00 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Frequency:200kHz
Voltage - Rated:500Vp-p
Beam Angle:
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MB7369-230
MB7369-230
ULTRASONIC SENSOR HRXL-MAXSONAR
984
ULTRASONIC SENSOR HRLV-MAXSONAR
ULTRASONIC SENSOR XL-TRASHSONAR
BACKLIGHT FOR FLYTECH SCREEN
DE1301
DE1301
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
H2KA200KA1CD00
H2KA200KA1CD00