H2KA300KA1CD00
Manufacturer
Unictron
VIGOR # :
Description
ULTRASONIC SENS 300KHZ AIR TRAN
Catalog
Ultrasonic Receivers, Transmitters
DataSheet
H2KA300KA1CD00 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Frequency:300kHz
Voltage - Rated:50V
Beam Angle:
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C