H2KA050KA1CD00
Manufacturer
Unictron
VIGOR # :
Description
UNICTRON A050A - 50KHZ LONG RANG
Catalog
Ultrasonic Receivers, Transmitters
DataSheet
H2KA050KA1CD00 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Transmitter, Receiver
Frequency:50kHz
Voltage - Rated:1000V (1kV)
Beam Angle:10°
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C