093832R35S01
Manufacturer
FATH Inc.
VIGOR # :
Description
35MM DIN RAIL, HOOK & LOOP CABLE
Catalog
Accessories
DataSheet
093832R35S01 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Hardware Type:DIN Rail Clip
Specifications:20.0mm x 200.0mm Hook and Loop
For Use With/Related Products:35mm DIN Rail