MSB010-20
Manufacturer
Maudlin Products
VIGOR # :
Description
SLOTTED SHIM,3X3 INX0.010IN,PK20
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
MSB010-20 PDF
Type Description
Series:MSB
Package:Box
Part Status:Active
Type:Slotted Shims
Color:Silver
Size / Dimension:3.00" L x 3.00" W x 0.010" H (76.2mm x 76.2mm x 0.25mm)