MSD075-10
Description
SLOTTED SHIM,5X5 INX0.075IN,PK10
DataSheet
MSD075-10 PDF
Color:Silver
Size / Dimension:5.00" L x 5.00" W x 0.075" H (76.2mm x 76.2mm x 1.91mm)