336-FPMC-75
Manufacturer
PanaVise
VIGOR # :
Description
FLAT SCREEN MNT 75MM W/CAM ATT
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
336-FPMC-75 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Mount
Color:Black
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
6T63S35O
6T63S35O
ADJ LEVER PLASTIC, STAINLESS 3/8
12N32S36K
12N32S36K
ADJ LEVER PLASTIC, STAINLESS M12
8W30L22
8W30L22
RAPID RELEASE PIN, STEEL
BYG20D R3G
BYG20D R3G
DIODE GEN PURP 200V 1.5A DO214AC
336-FPMC-75
336-FPMC-75
FLAT SCREEN MNT 75MM W/CAM ATT
MS382-10C
MS382-10C
RF SHLD COVER 1.335"X1.527" SNAP
MS473-10CP
MS473-10CP
RF SHLD COVER 0.941"X1.886" SLDR