120340B-100MM
Manufacturer
PanaVise
VIGOR # :
Description
40LB FLAT SCREEN MNT 100MM PLATE
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
120340B-100MM PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Mount
Color:Black
Size / Dimension:9.10" H (231.1mm)