SDPU2436-25
Manufacturer
Conductive Containers, Inc.
VIGOR # :
Description
STATIC DISS. URETHANE SOFT FOAM
Catalog
Accessories
DataSheet
SDPU2436-25 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Foam
For Use With/Related Products:Electronic Equipment
Specifications:24" L x 36" W x 0.25" H, Static Dissipative, Urethane Foam