DY3650-628-2S-4X24IN-H127
Description
BAG STATIC SHLD MTL 4"X24" 1=100
DataSheet
DY3650-628-2S-4X24IN-H127 PDF
Thickness:2.8 mil (71.12 microns)
Length - Inside:24" (609.6mm)
Width - Inside:4" (101.6mm)
Tensile Strength:5000 psi