ALX2.5-500-250+LXI
Description
DC ELECTRONIC LOAD 2.5 KW 500VDC
DataSheet
ALX2.5-500-250+LXI PDF
Tool Type:DC Electronic Load
For Use With/Related Products:MagnaDC Power Supplies, MagnaLoads
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
GD-25
GD-25
FORCE GAUGE 50-250 GRAMS
ASC 2001
ASC 2001
WEIGH SCALE ASTRO COMPACT
DAS30-PT
DAS30-PT
2CH MULTFUNC DATA REC W/PRI/TCPL
ALX2.5-500-250+LXI
ALX2.5-500-250+LXI
LP3852ES-1.8/NOPB
LP3852ES-1.8/NOPB
IC REG LINEAR 1.8V 1.5A DDPAK
EB_FR01-S4-250-1B-2R-1P
EB_FR01-S4-250-1B-2R-1P
EB_CUBE MXTEND 1P MULTIBAND
RAC01-12SGA
RAC01-12SGA
AC/DC CONVERTER 12V 1W