TOP100BB15/200G
DataSheet
TOP100BB15/200G PDF
Part Status:Active
Tip Type:Spring Tip - Pyramid Head, 0.059" (1.50mm) Dia
Connection Type:-
Length - Tip:0.329" (8.35mm)
Length - Overall:1.310" (33.27mm)
Quantity:-
Current Rating (Amps):3 A
Material - Body:Phosphor Copper, Gold Plated
Material - Tip:Steel, Beryllium Copper, Gold Plated
Operating Temperature:-55°C ~ 120°C
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
A083R
A083R
SET PROD GS38 COMPLIANT 1000V
S25-512
S25-512
SPRING PROBE SLEEVE
TOP100W09/280G
TOP100W09/280G
ICT SPRING CONTACT TEST PROBE
CBL ASSEM STR PLUG 2.1MM 16AWG
TOP100BB15/200G
TOP100BB15/200G
93C66B-E/MS
93C66B-E/MS
IC EEPROM 4KBIT SPI 2MHZ 8MSOP