
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Stacking Method: | Non Stackable |
| Configuration: | Banana to Test Probe |
| 1st Connector: | Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle |
| 2nd Connector: | Test Probe |
| Cable Length: | 47.2" (1200.00mm) |
| Type: | DMM Test Leads, Fused |
| Contents: | 2 Leads, Black and Red |
| Material - Insulation: | Silicone |
| Wire Gauge: | - |
| Voltage - Rated: | 600V |
| Ratings: | - |
| Current Rating (Amps): | 5A |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 50 |
Current price of A041 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TEST LEAD BANANA TO BANANA 19.7"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 9.8"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39.4"
TEST LEAD BANANA TO PROBE 47.2"
TEST LEAD BANANA TO PROBE 47.2"
CRYSTAL 24.0000MHZ SERIES SMD
CBL ASSY PIGTAIL 130' NM TNCM